cześć,
jestem marta

twoja przyjaciółka – fotgorafka

fotograf Krakow Krowodrza ślubny sesje zdjęciowe

 Cieszę się, że możemy się poznać! Chętnie opowiem Ci więcej o mojej pracy.

Fotografia była obecna w moim życiu niemal od zawsze. Już w podstawówce podkradałam siostrze aparat i marzyłam o swoim własnym. Jakiś czas później robiłam już pierwsze ,,sesje na Facebooka” swoim koleżankom, a praca jako fotgraf stała się moim marzeniem.
Tuż po liceum otworzyłam swoją firmę, udowodniłam sobie, że mogę żyć robiąc to co kocham – i tak jest do dziś! Jestem niezwykle wdzięczna za pracę, w której cały czas poznaję bardzo inspirujących ludzi, mogę im towarzyszyć i tworzyć pamiątki na życie. Często jestem obecna w Waszych najważniejszych momentach życia i jest to niewątpliwie zaszczyt. Dlatego z pracy wracam zwykle naładowana olbrzymią dawką pozytywnej energii.
Prywatnie mieszkam w Krakowie, studiuję tu też psychologię, która jest mi bardzo bliska. Uwielbiam przyrodę, lasy, jeżdżę konno. Mam niezwykłe szczęście posiadając wokół ludzi, którzy wspierają mnie w tym co robię i motywują.

 

Fotografia

wasze marzenia w
moim obiektywie

Wykonuję reportaże ślubne w całej Polsce. Możemy spotkać się też na sesjach: wizerunkowych, rodzinnych, lifestyle. Dużo zajmuję się też fotografią jeździecką.
Jestem otwarta na wszelkie pomysły, na pewno stworzymy razem coś pięknego!

sesja wizerunkowa w studio kraków fotograf
sesja narzeczeńska na skałkach bolechowickich kraków

Kontakt

Poznajmy się!